הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בשיטת soprano SHR

השיטות להסרת שיער מתפתחות במהירות ומכשירי לייזר כבשו את השוק. במדינה חמה כמו ישראל טיפולי הסרת שיער הפכו לאחד הטיפולים הפופולריים ביותר כבר מגיל צעיר.

בעבר הטיפול בהסרת שיער התאים רק לגוון עור בהיר ולשיער כהה והיו כואבים מאוד ועם סיכון גבוה לכוויות, אך הפיתוח חולל מהפכה ע"י כך שהופכים את האור לאנרגיה וכאשר המלנין פוגש גל האנרגיה האופטית הופכת לאנרגיה תרמית, כלומר חום.

עיקרון טכנולוגיית הSHR הוא הרס באמצעות האנרגיה התרמית באופן לא בררני, כלומר אנחנו לא משתמשים רק במלנין שבשערה, אלא גם במלנין שבעור עיקרון זה מקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות. בעזרת הבזקי לייזר בתדירות גבוהה בשטף נמוך ובתנועה האנרגיה מוחדרת בהדרגה ומחממת באופן מבוקר והדרגתי לאורך זמן את זקיק השיער ואת שכבת הדרמיס. תהליך החימום המבוקר גורם לניתוק של זקיק השיערה מכלי הדם. שיערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה.

לכן הסרת שיער בלייזר בשיטת סופרנו SHR היא ללא כאבים ומתאימה לכל סוגי השיערה כולל שיער פלומתי (למעט שיער שיבה)

למה לבחור בשיטת ה soprano SHR?

  • שיטת סופרנו SHR היא ללא כאבים
  • מתאימה לכל סוגי השיער כולל שיער פלומתי (למעט שיער שיבה)
  • ניתן לטפל גם בעור שזוף ובקיץ
  • מתאימה לילדים ובני נוער
  • ברישיון משרד הבריאות ןהFDA האמריקאי
  • אחד המכשירים החדישים והמבוקשים ביותר בשוק

*** אצלנו הטיפול נעשה בידי מטפלות מקצועיות ביותר עם הכשרה וניסיון של שנים רבות בתחום שפיתחו טכניקה ייחודית להסרת שיער בלייזר הנותנת תוצאה אולטימטיבית והופכת את הטיפול של הסרת השיער בלייזר לחוויה נעימה ואף מפנקת.

אנו מתאימים ללקוח את החבילה שהכי מתאימה לו במחירים אטרקטיביים, מקצועיות, שירותיות ואדיבות הנם אבני היסוד של beauty lounge the

המבצע החם שלנו עכשיו הוא: בקניית אזור 1 מקבלים 2 אזורים מתנה!